serwisy tematyczne
Katalog rozwiązań
Newsletter
aktualnosci-10
obrazek

Kaspersky Lab opatentował nową technologię, która umożliwia wykrywanie i usuwanie złośliwego oprogramowania w tym także programów nieznanych, które zostały zainstalowane na komputerze użytkownika po jednorazowym ataku wirusa.

więcej

obrazek

Agencja Adweb wraz z Stowarzyszeniem Polska Młodych pracują nad serwisem, który umożliwi przeprowadzenie testowego e-głosowania.

więcej

obrazek

Bank Pocztowy rozpoczął współpracę z Krajową Izbą Rozliczeniową i jako pierwszy w Polsce wykorzystuje podpis elektroniczny przy sprzedaży lokat i kredytu gotówkowego.

więcej

obrazek

W czwartek Spółka Giełdowa Power Media uruchomiła nową wersje serwisu www.pitroczny.pl. Poprzez portal można samodzielnie i bezpłatnie wypełnić roczne rozliczenie podatkowe.

więcej

obrazek

Urząd Komunikacji Elektronicznej poinformował, że do roku 2013 zostanie wstrzymane analogowe nadawanie sygnału telewizyjnego.

więcej

obrazek

16 lutego rozpoczęto przyjmowanie wniosków o dotacje w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

więcej

obrazek

Interactive Intelligence (Nasdaq: ININ) udostępnia wersję swojego uniwersalnego oprogramowania do komunikacji IP, która będzie współpracować z Microsoft Office Communications Server 2007 Release 2.

więcej

obrazek

Jak donosi Gazeta Wyborcza , podczas kongresu GSM Association w Barcelonie czołowi producenci telefonów komórkowych zapowiedzieli wprowadzenie uniwersalnego modelu ładowarek do komórek.

więcej

obrazek

Polska Agencja Prasowa donosi, że inwestycje związane z poprawą działania europejskiego numeru alarmowego w Polsce wyniosą ponad 100 milionów.

więcej

obrazek

Komisja Prawa Unii Europejskiej chce przedłużyć okres obowiązywania praw autorskich chroniących utwory muzyczne.

więcej

Strona 1 z 23 >>>

Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności
Projekt: 2BITS