serwisy tematyczne
Katalog rozwiązań
Newsletter
artykuly-10
obrazek

Producenci komputerów przenośnych, tacy jak Lenovo, Asus i Toshiba muszą usunąć funkcję biometrycznej autoryzacji ze swoich laptopów, ponieważ nie można poprawić błędu wynalezionego przez wietnamskich naukowców.

więcej

obrazek

Według amerykańskiego zespołu CERT liczba incydentów nieautoryzowanego dostępu do komputerów rządowych oraz instalowania złośliwego oprogramowania wzrosła o 40%, z łącznej liczby 3928 w 2007 roku do 5488 w roku ubiegłym.

więcej

obrazek

Specjaliści z firmy Symantec twierdzą, iż banki w Danii zostały zaatakowane przez Trojana, który obecny był już w USA w 2007 roku.

więcej

obrazek

Bezprzewodowe szerokopasmowe łącza punkt-punkt firmy Motorola z serii 600 łączą zautomatyzowany system nadzoru radarowego polskiej Morskiej Straży Granicznej w scentralizowaną sieć, która umożliwia koordynowanie patroli granicznych.

więcej

obrazek

Symantec ostrzega użytkowników Internetu przed falą spamu związanego z nadchodzącym dniem św. Walentego

więcej

obrazek

Światowy kryzys finansowy doprowadzi do zupełnie nowego rozdania, które może stać się wielką szansą dla firm zdrowych wewnętrznie - zgodzili się niemal wszyscy uczestnicy sesji tematycznej poświęconej zarządzaniu, w trakcie Forum "Zmieniamy Polski Przemysł".

więcej

obrazek

Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości, wydawca Miesięcznika Gospodarczego "Nowy Przemysł", po raz kolejny wyróżniło wdrożenia systemów informatycznych, które można uznać za wzór dla przedsiębiorstw przemysłowych i energetycznych.

więcej

obrazek

Z raportu futurologicznego, przygotowanego na zlecenie firmy Canon Europe, wynika, że w przyszłości firmom będą zagrażać małe, zrobotyzowane owady, inteligentne wirusy i bakterie

więcej

obrazek

W najbliższym czasie polską służbę czekają poważne wyzwania. Starzejące się społeczeństwo, ciągły brak pieniędzy i braki personalne to sytuacja z którą przyjdzie się jej zmagać.

więcej

obrazek

Hakerzy stworzyli nowe, bardzo niebezpieczne narzędzie, które celuje w użytkowników internetowych systemów bankowych.

więcej

Strona 1 z 11 >>>

Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności
Projekt: 2BITS