serwisy tematyczne
Katalog rozwiązań
Newsletter
edukacja-i-szkolenia-10

W ramach warsztatu przedstawione zostają konfiguracje protokołu internetowego IPv4.

więcej

W ramach szkolenia przedstawione zostaną zaawansowane konfiguracje redundantnych środowisk przełączanych i routowalnych LAN (dla przełączników warstwy 3 OSI).

więcej

W ramach szkolenia przedstawiona zostaje wiedza niezbędna do administracji protokołem BGP v4+.

więcej

W ramach warsztatu przedstawiona zostaje wiedza niezbędna do administracji protokołem BGP v4+.

więcej

10.02.2009

W ramach warsztatu przedstawiona zostaje wiedza dotyczącą zaawansowanych metod routingu IPv4 dla średnich i dużych firm, zasad projektowania i wdrażania routingu wewnątrz-domenowego opartego na protokole OSPF.

więcej

W ramach szkolenia omówiona zostaje konfiguracja usługi Frame Relay w środowiskach punkt-punkt z uwzględnieniem mechanizmów polepszania parametrów transmisyjnych dla tego typu rozwiązań.

więcej

W ramach szkolenia przedstawiona zostaje wiedza dotycząca zaawansowanych możliwości routerów Cisco z punktu widzenia połączeń rozproszonych oraz wydzwanianych WAN.

więcej

W ramach szkolenia przedstawiona zostaje wiedza dotycząca stosowanych rozwiązań, których celem jest zabezpieczanie transmisji sieciowej tunelami VPN.

więcej

W ramach warsztatu przedstawiona zostaje wiedza niezbędna do administracji protokołem BGP v4+.

więcej

Społeczeństwo Informacyjne - zwane również - opartym na wiedzy to priorytet wszystkich krajów Unii Europejskiej. Nie da się żyć komfortowo w Społeczeństwie Informacyjnym nie znając jego charakterystyki, a tym bardziej podstawowych narzędzi.

więcej

Strona 1 z 3 >>>

Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności
Projekt: 2BITS