serwisy tematyczne
Katalog rozwiązań
Newsletter
wydarzenia-10

Warsztaty przeznaczone są dla osób pragnących nabyć niezbędne umiejętności związane z administrowaniem systemami Linux. Pomogą także bardziej doświadczonym użytkownikom utrwalić i poszerzyć swoją wiedzę z tego zakresu.

więcej

Uzyskanie nieuprawnionego dostępu do systemu czy sieci komputerowej wymaga niestandardowego i kreatywnego myślenia.

więcej

obrazek

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w kolejnej edycji konferencji IT w Bankowości GigaCon, która odbędzie się 22 kwietnia 2009 w Warszawie.

więcej

obrazek

Pod tym szyldem kryją się Konferencje poświęcone rozwiązaniom systemowym na rynku ochrony zdrowia, ideom społeczeństwa informacyjnego w medycynie oraz szeroko pojętemu zagadnieniu e-zdrowia.

więcej

obrazek

Forum odbędzie się w ramach kolejnego etapu konsultacji społecznych 25 lutego 2009 r., Sala „Parnassos” w gmachu Biblioteki Śląskiej przy Placu Rady Europy 1 w Katowicach, w godzinach 10.00-14.00.

więcej

obrazek

Program "Partnerstwo dla Przyszłości" ma zaszczyt zaprosić na konferencje, pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.

więcej

obrazek

Zapraszam serdecznie na kolejną edycję bezpłatnej konferencji "IT w Ubezpieczeniach GigaCon".

więcej

1-2 październik 2009 w Centrum Konferencyjno-Kongresowym w Warszawie (ul. Bobrowiecka 9)n odbędą się warsztaty "Ataki na Sieci Bezprzewodowe"

więcej

Najważniejszą kwestią związaną z bezpieczeństwem infrastruktury informatycznej przedsiębiorstwa czy instytucji, jest zapewnienie właściwej ochrony przed niepowołanym dostępem z zewnątrz. Zadanie to spełniają systemy firewall.

więcej

Celem konferencji jest przede wszystkim doradztwo prawne i organizacyjne jak również przedstawienie pozytywnych wzorców w tym zakresie oraz prezentacje możliwości wsparcia procesów przekształceń przez dostępne systemy teleinformatyczne.

więcej

Strona 1 z 3 >>>

Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności
Projekt: 2BITS